Advokátní kancelář
JUDr. Lukáše Eichingera, MBA

Reference

Kancelář poskytuje právní služby vysoké úrovně domácí i zahraniční klientele. Mezi naše klienty patřily a patří mnohé významné české i zahraniční obchodní korporace s nadnárodní působností, dvě veřejné zdravotní pojišťovny, několik významných investičních společností, přední české zbrojařské firmy, veřejnoprávní korporace, sportovní svazy (např. ČMFS, dnes FAČR), sportovní kluby (např. FC Viktoria Plzeň, a.s.), jakož i developerské společnosti, ministerstva, města apod.

Právníci naší kanceláře se podíleli či podílejí např. na řešení kauz spojených s privatizací Mostecké uhelné společnosti, a.s., z kauzy tzv. vytunelování TREND - všeobecného investičního fondu a.s., sporů týkající se budovy Národního divadla v Praze, sporů plynoucích z tzv. vytunelování C. S. Fondů apod.

Lukáš Eichinger se jako rozhodce nebo předseda senátu Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky či jako rozhodce ad hoc, nebo jako právní zástupce stran, podílel se na desítkách arbitráží, při kterých bylo v souhrnu rozhodováno o plnění v řádech miliard korun českých.

Individuální přístup

Dokonalá znalost práva

Velké množství vyhraných případů